clock

0 312 440 12 19

7/24 Müşteri Destek

Hizmetlerimiz

01
BİREYSEL ARAÇ KİRALAMA

BİREYSEL ARAÇ KİRALAMA

Transfer Araç Kiralama olarak Bireysel müşterilerimizin Araç Kiralama taleplerine de cevap vermekteyiz. Oto Kiralama sektöründeki güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı ile sizlere en yeni model araçlarımızla ve en uygun, Ekonomik Araç Kiralama Fiyatları ile çözüm sunmaktan memnuniyet duymaktayız. Araç Kiralama talepleriniz doğrultusunda Şoförlü ve şoförsüz havaalanlarına araba teslimi sağlanabildiği gibi, profesyonel ve güler yüzlü kadromuz ile Ankara Esenboğa Havalimanı ve şehir içinden de 24 saat Havalimanı Transfer hizmeti de verilebilmektedir. Ankara Araç Kiralama denilince akla ilk gelen Araç Kiralama Firması olmak için Transfer Araç Kiralama olarak bu yolda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

02
KURUMSAL KİRALAMA

KURUMSAL KİRALAMA

Transfer Araç Kiralama olarak siz değerli müşterilerimize Kurumsal Araç Kiralama hizmeti de sunmaktayız. Şirketiniz veya Kurumunuz için yeni ve ekstra bir araca ya da araçlara mı ihtiyaç duyuyorsunuz? O zaman Transfer Araç Kiralama’nın sizlere sunduğu kaliteli ve güvenilir Kurumsal Araç Kiralama hizmetinden yararlanabilir ve böylece şirketiniz veya kurumunuz için aşağıdaki avantajlara sahip olursunuz. Yatırım Gider Tasarrufu : Kurumsal Araç Kiralama, sizler için satın alma ilk yatırım bedelinden veya finansman giderlerinden tasarruf etmenizi sağlar. Zaman Tasarrufu : Kurumsal Araç Kiralama hizmeti ile aracınızın tescil, sigorta ve vergi işlemleri ile Transfer Araç Kiralama ilgilenir ve sizler personel zamanından tasarruf edersiniz.

03
FİLO ARAÇ KİRALAMA

FİLO ARAÇ KİRALAMA

Transfer Araç Kiralama gerek Kurumsal gerekse Bireysel kimlikteki müşterileri için Filo Araç Kiralama hizmetiyle de hizmet vermektedir. Transfer Araç Kiralama olarak Filo Araç Kiralama hizmetini öncelikle çok sayıda araç satın almayı düşünen müşterilerimize önermekteyiz. Böylece müşterilerimizin satın alma vergileri, araç sigortaları, onarım ve bakım giderleri gibi maliyetlerden ve personel zaman kaybını araç kiralama süresince kurtarmaktayız. Ayrıca aylık Filo Araç Kiralama ödemelerinizi mali açıdan gider olarak gösterebilmeniz ise Filo Araç Kiralama hizmetinin sizlere sağladığı en büyük avantajlı özelliğidir